Informacje na temat materiałów edukacyjnych

Drodzy Nauczyciele,
Energia jest wszędzie. Czy to w naszym własnym ciele, w sile wiatru, cieple słońca czy też jako energia elektryczna. Podczas lekcji nauczyciele realizują zagadnienia związane z tematem prądu i znają wiele ciekawych punktów wyjścia do prowadzenia badań i dokonywania odkryć. Pragniemy zaoferować w tym zakresie swoje wsparcie – za pomocą naszych bezpłatnych materiałów edukacyjnych „Panasonic – szukamy energicznych klas! 2021/22“. Oferujemy materiały edukacyjne w trzech różnych formatach pakietów. Do wyboru dostępne są do użycia do zajęć analogowych oraz cyfrowych. Uzupełniająco można korzystać z materiałów z 2019 roku. Wskazówki na temat sposobu używania każdorazowo znajdują się w informacjach dla nauczyciela (pakiet A/B). Materiały edukacyjne można również wykorzystać jako spójną jednostkę lekcyjną.

W sekcjach „Miesięczne wyzwania + arkusze pracy“ + „Miesięczne materiały do pobrania“ można znaleźć materiały rozszerzające, opcjonalne i co miesiąc nowe. Przez cały rok można je pobierać bezpłatnie – każdorazowo pierwszego dnia miesiąca.

Materiały szkolne będą dostępne już na początku września 2021

Dbasz o rozwój swojej klasy!

  • Kształcenie kompetencji w edukacji STEM
  • Zmotywowanie do odkrywczej nauki
  • Przekazywanie zgodnej z programem nauczania wiedzy na poziomie szkoły podstawowej
  • Przygotowanie dzieci na przyszłość!

Motywujące materiały dodatkowe

  • Banderola edukacyjna służy jako źródło informacji i akcji. Dostępne tylko w pakiecie pocztowym i pakiecie do pobrania.
  • Dodatkowo możesz wraz ze swoją klasą zainicjować miniwyzwanie lub wziąć w nim udział. Oprócz tego Twoja klasa może wziąć udział we wspaniałym konkursie.

 

Na ścieżce edukacji STEM z Panasonikiem

Panasonic z Konosuke Matsushitą oznacza:

  • zrównoważoną naukę
  • odpowiedzialne działanie
  • kształtowanie przyszłości

W 1918 roku założył on „Matsushita Electric Housewares Manufacturing Works“. Czy Panasonic produkuje również wysokiej klasy baterie? W 1923 roku przedsiębiorstwo opracowało trwałe oraz wysokowydajne baterie. Ze względu na wysokie zabezpieczenie przed wyciekiem i długą żywotność baterie firmy Panasonic bardzo dobrze nadają się na eksperymentalne zajęcia. W nurcie filozofii Konosuke Matsushity firma Panasonic pragnie aktywnie wspierać Twoją klasę w edukacji STEM.

© 2021 Panasonic